Culture

              
Člověk a Víra - výstava velkoformátových fotografií

Člověk a Víra - výstava velkoformátových fotografií

Date: 22.4.2018 - 31.3.2019   Time: 15:00   Venue: kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí, Třeboň

Český rok 1918 na fotografiích

Český rok 1918 na fotografiích

Date: 29.4.2018 - 28.2.2019   Venue: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, Jindřichův Hradec

ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

Date: 9.6.2018 - 15.12.2019   Venue: Památník-rodný dům A. Stiftera, Horní Planá

František II. Rákóczi, maďarský hrdina v Jindřichově Hradci

František II. Rákóczi, maďarský hrdina v Jindřichově Hradci

Date: 28.9.2018 - 31.3.2019   Venue: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, Jindřichův Hradec

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

Date: 13.10.2018 - 30.4.2019   Time: 10:00   Venue: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ  „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

Date: 13.10.2018 - 30.4.2019   Time: 10:00   Venue: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Třeboňská nocturna - Winter

Třeboňská nocturna - Winter

Date: 18.10.2018 - 21.3.2019   Time: 19:00   Venue: Divadlo J. K.Tyla, Masarykovo nám., Třeboň

Karel Hájek – Byl jsem při tom

Karel Hájek – Byl jsem při tom

Date: 28.10.2018 - 28.2.2019   Venue: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, Jindřichův Hradec

České Budějovice před sto lety - proměny města ve fotografiích a knihách

České Budějovice před sto lety - proměny města ve fotografiích a knihách

Date: 9.11.2018 - 31.3.2019   Venue: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Date: 15.11.2018 - 6.4.2019   Venue: DK Metropol, Senovážné nám. 2, Č. Budějovice

Jezuité v Jindřichově Hradci

Jezuité v Jindřichově Hradci

Date: 23.11.2018 - 31.12.2020   Venue: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, Jindřichův Hradec

Veřejné bruslení Pá 17:00,, So 15:30, Ne 14:00, Hluboká

Veřejné bruslení Pá 17:00,, So 15:30, Ne 14:00, Hluboká

Date: 24.11.2018 - 17.3.2019   Venue: Zimní stadion, Podskalí 1120, Hluboká

Vystřiženo / Vyšito

Vystřiženo / Vyšito

Date: 7.12.2018 - 3.3.2019   Venue: Dům Štěpánka Netolického, Masarykovo námesti 89/I, Třeboň

Hokej - budějcký fenomén (90 let ligového klubu)

Hokej - budějcký fenomén (90 let ligového klubu)

Date: 22.12.2018 - 30.4.2019   Venue: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

The Šumava National Park - Aktions

The Šumava National Park - Aktions

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Venue: The Šumava National Park

Fotografické kurzy MF MOM pro děti a mládež

Fotografické kurzy MF MOM pro děti a mládež

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Venue: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, Jindřichův Hradec

Křížové cesty v krajině - výstava fotografií PhDr. Dalibora Hobla

Křížové cesty v krajině - výstava fotografií PhDr. Dalibora Hobla

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Time: 12:00   Venue: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Půda a krovy kaple a ambitu - výstava fotografií Ing. Dalibora Uhlíře

Půda a krovy kaple a ambitu - výstava fotografií Ing. Dalibora Uhlíře

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Time: 12:00   Venue: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Křížová hora z ptačí perspektivy - výstava fotografií z dronu Petra Uhlíře

Křížová hora z ptačí perspektivy - výstava fotografií z dronu Petra Uhlíře

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Time: 12:00   Venue: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Český Krumlov nostalgický - výstava fotografií Jiřího Havlíka

Český Krumlov nostalgický - výstava fotografií Jiřího Havlíka

Date: 1.1.2019 - 31.12.2019   Time: 12:00   Venue: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÁ TRASA ZÁMKU HLUBOKÁ

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÁ TRASA ZÁMKU HLUBOKÁ

Date: 2.1.2019 - 31.3.2019   Time: 09:00   Venue: Státní zámek Hluboká, Zámek 142, Hluboká nad Vltavou

PRŮŘEZ TVORBOU JOSEFA PROKOPCE

PRŮŘEZ TVORBOU JOSEFA PROKOPCE

Date: 7.1.2019 - 28.2.2019   Venue: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

CHVÁLA PTAČÍHO ZPĚVU - PAVEL BAČE

CHVÁLA PTAČÍHO ZPĚVU - PAVEL BAČE

Date: 7.1.2019 - 3.3.2019   Venue: Městská knihovna Prachatice, Husova 71, Prachatice

Grand Restaurant Festival

Grand Restaurant Festival

Date: 15.1.2019 - 28.2.2019   Venue: Česká republika

Mláďata z dinoparku

Mláďata z dinoparku

Date: 19.1.2019 - 3.3.2019   Time: 10:00   Venue: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

Irena Štyrandová: Divoženky

Irena Štyrandová: Divoženky

Date: 25.1.2019 - 27.3.2019   Venue: Galerie Neumannka, Neumannova 161, Prachatice

Program klubu FČAS, Frymburk

Program klubu FČAS, Frymburk

Date: 1.2.2019 - 29.3.2019   Venue: Klub FČAS, Frymburk 23, Frymburk

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ “BANGLADÉŠ”, Horní Planá

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ “BANGLADÉŠ”, Horní Planá

Date: 1.2.2019 - 31.3.2019   Venue: Galerie KIC, Horní Planá

PO STOPÁCH KLÁŠTERNÍCH ZÁHAD

PO STOPÁCH KLÁŠTERNÍCH ZÁHAD

Date: 1.2.2019 - 31.3.2019   Time: 10:00   Venue: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

POZNÁVÁME ŘEMESLA - WORKSHOPY V ŘEMESLNÝCH DÍLNÁCH

POZNÁVÁME ŘEMESLA - WORKSHOPY V ŘEMESLNÝCH DÍLNÁCH

Date: 1.2.2019 - 31.3.2019   Time: 10:00   Venue: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Svět pod hladinou - krmení rybiček, Frymburk

Svět pod hladinou - krmení rybiček, Frymburk

Date: 4.2.2019 - 17.3.2019   Venue: Wellness Hotel, Frymburk

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU V KNIHOVNĚ

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU V KNIHOVNĚ

Date: 6.2.2019 - 17.4.2019   Time: 10:00   Venue: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Dny Slovenské kultury

Dny Slovenské kultury

Date: 15.2.2019 - 24.2.2019   Venue: České Budějovice

Tradiční výstava orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu

Tradiční výstava orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu

Date: 15.2.2019 - 24.2.2019   Venue: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Silvia Girmalová - TI DRUZÍ

Silvia Girmalová - TI DRUZÍ

Date: 20.2.2019 - 15.3.2019   Time: 09:00   Venue: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Čokoládový festival

Čokoládový festival

Date: 22.2.2019 - 24.2.2019   Time: 14:00   Venue: Výstaviště - T1, Husova třída 523/30, České Budějovice

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Date: 23.2.2019   Venue: Lipno nad Vltavou

Snowboardový sobotní příměstský tábor, Lipno

Snowboardový sobotní příměstský tábor, Lipno

Date: 23.2.2019   Venue: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

Masopustní veselice, Studnice

Masopustní veselice, Studnice

Date: 23.2.2019   Venue: Studnice

Šumavský skimaraton, Kvilda

Šumavský skimaraton, Kvilda

Date: 23.2.2019 - 24.2.2019   Venue: Kvilda

Údolský masopust, Nové Hrady

Údolský masopust, Nové Hrady

Date: 23.2.2019   Time: 08:00   Venue: Údolí u Nových Hradů

Masopust, Černá v Pošumaví

Masopust, Černá v Pošumaví

Date: 23.2.2019   Time: 08:00   Venue: Černá v Pošumaví

Masopust, Suchdol nad Lužnicí

Masopust, Suchdol nad Lužnicí

Date: 23.2.2019   Time: 08:30   Venue: Radnice, Suchdol nad Lužnicí

Masopust, Kaplice

Masopust, Kaplice

Date: 23.2.2019   Time: 08:45   Venue: Kaplice

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ V BADMINTONU, 2.KOLO

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ V BADMINTONU, 2.KOLO

Date: 23.2.2019   Time: 09:00   Venue: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov

Carnival in Třeboň

Carnival in Třeboň

Date: 23.2.2019   Time: 10:00   Venue: Masarykovo náměstí, Třeboň

BRUNCVÍK ANEB JAK LEV DO ZNAKU PŘIŠEL - JIŘÍ JELÍNEK

BRUNCVÍK ANEB JAK LEV DO ZNAKU PŘIŠEL - JIŘÍ JELÍNEK

Date: 23.2.2019   Time: 10:00   Venue: Malé divadlo, Hradební ulice 18, České Budějovice

Masopustní veselice - vepřové hody - Skály

Masopustní veselice - vepřové hody - Skály

Date: 23.2.2019   Time: 10:00   Venue: Skály

Děstské šibřinky

Děstské šibřinky

Date: 23.2.2019   Time: 14:00   Venue: T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

ANDREA CHUCHLOVÁ A IRENA KONÍČKOVÁ: KLÁŠTERNÍ WORKSHOP NA VÝROBU MÝDEL

ANDREA CHUCHLOVÁ A IRENA KONÍČKOVÁ: KLÁŠTERNÍ WORKSHOP NA VÝROBU MÝDEL

Date: 23.2.2019   Time: 15:00   Venue: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

František Zborník: Legenda o lesích a lidech

František Zborník: Legenda o lesích a lidech

Date: 23.2.2019   Time: 19:00   Venue: Městské divadlo Prachatice, Velké náměstí 42, Prachatice

Hokejový ples

Hokejový ples

Date: 23.2.2019   Time: 19:00   Venue: Restaurace Gerbera - Budvar aréna, Mánesova 1224/3, České Budějovice

Masopustní věneček, Kaplice

Masopustní věneček, Kaplice

Date: 23.2.2019   Time: 19:00   Venue: Slovanský dům, Kaplice

Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

Date: 23.2.2019   Time: 19:00   Venue: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

VRAŽDY A NĚŽNOSTI

VRAŽDY A NĚŽNOSTI

Date: 23.2.2019   Time: 19:00   Venue: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

SHIELD OF THE TOWN PRACHATICE

SHIELD OF THE TOWN PRACHATICE

Date: 23.2.2019 - 8.3.2019   Time: 19:00   Venue: Městské divadlo Prachatice, Velké náměstí 42, Prachatice

Městský ples, Dačice

Městský ples, Dačice

Date: 23.2.2019   Time: 19:30   Venue: KD Beseda, Palackého nám. 4, Dačice

The River Of The Lost Souls

The River Of The Lost Souls

Date: 23.2.2019   Time: 19:30   Venue: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

74. baráčnický ples

74. baráčnický ples

Date: 23.2.2019   Time: 19:45   Venue: Kulturní dům, nábřeží 1. máje 1605, Písek

PLES JEDNOTA

PLES JEDNOTA

Date: 23.2.2019   Time: 20:00   Venue: Kulturní centrum Jitka, Otín 104, Jindřichův Hradec

Hasičský ples, Slavonice

Hasičský ples, Slavonice

Date: 23.2.2019   Time: 20:00   Venue: Kulturní dům, Slavonice

PLES MĚSTA České Budějovice

PLES MĚSTA České Budějovice

Date: 23.2.2019   Time: 20:00   Venue: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

FARNÍ PLES

FARNÍ PLES

Date: 23.2.2019   Time: 20:00   Venue: Parkhotel, Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou

Sportovní ples, Chlum u Třeboně

Sportovní ples, Chlum u Třeboně

Date: 23.2.2019   Time: 20:00   Venue: MC Hejtman, Chlum u Třeboně

VYPSANÁ FIXA

VYPSANÁ FIXA

Date: 23.2.2019   Time: 20:30   Venue: Divadlo Pod čarou, Tyršova 431/28, Písek

Dětský pokojíček

Dětský pokojíček

Date: 23.2.2019   Time: 21:00   Venue: Kulturní dům, Linecká 305, Kaplice

SkoolRave #3: INDIGO & PERSIL.P/KHANS/LUNA

SkoolRave #3: INDIGO & PERSIL.P/KHANS/LUNA

Date: 23.2.2019   Time: 21:00   Venue: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice



Guide the Best of South Bohemia, source: Vydavatelství MCU s.r.o.South Bohemia on the mapAirport České BudějoviceLipno Treetop Walkway is the fist in the Czech Republic.Sole-Felsen-Bad GmündInternational Music Festival Cesky KrumlovHistorical Brewery Český KrumlovToulava - Region between South and Central Bohemia

Český Krumlov, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
České Budějovice, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Jindřichův Hradec, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Písek, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Prachatice, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Strakonice, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Tábor, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček
Třeboň, source: archív Vydavatelství MCU, photo by: Libor Sváček