S dětmi do Roseče

S dětmi do Roseče

V malebné obci Roseč asi 12 km od Jindřichova Hradce se nachází skutečný pohádkový ráj pro děti a jejich rodiče – Houbový park a ráj skřítků. V Houbovém Parku na vás čekají zajímavé aktivity doslova pro celou rodinu. V zahradě Skřítků objevíte mnoho zajímavých rostlin. Pobavíte se interaktivní pohádkovou a dinosauří stezkou s mnoha úkoly. Ve stezce planet zase získáte mnoho zajímavých informací o vesmíru. Houbová stezka vám připomene, jaké druhy hub rostou v našich lesích, které jsou dobré a chutné a na které si musíte dát pozor.

S dětmi do Roseče

V malebné obci Roseč asi 12 km od Jindřichova Hradce se nachází skutečný pohádkový ráj pro děti a jejich rodiče – Houbový park a ráj skřítků. V Houbovém Parku na vás čekají zajímavé aktivity doslova pro celou rodinu. V zahradě Skřítků objevíte mnoho zajímavých rostlin. Pobavíte se interaktivní pohádkovou a dinosauří stezkou s mnoha úkoly. Ve stezce planet zase získáte mnoho zajímavých informací o vesmíru. Houbová stezka vám připomene, jaké druhy hub rostou v našich lesích, které jsou dobré a chutné a na které si musíte dát pozor. Po celou dobu návštěvy parku vám budou dělat společnost pracovití Skřítkové u svých domečků. Ve společenské hale, v připravené výtvarné dílně, si můžete vyrábět, korálkovat a malovat dle chuti. V hale je i mnoho netradičních her, které můžete vyzkoušet. Je zde možno zakoupit občerstvení a drobné upomínkové předměty.

Po zvládnutí úkolů se skřítky se můžete vydat na další netradiční zábavu v kukuřičném labyrintu „Léto v kukuřici“. Areál se rozkládá na 10 hektarech. Bludištěm vedou 2 trasy pro děti i dospělé. Za zvládnutí úkolů a soutěží v labyrintu v kukuřičném poli dostanou děti odměny a dále se mohou vydovádět při prolézání slámových balíků, zahrát si badminton, fotbal, pétanque, zaskákat si na trampolíně nebo se vykoupat v bazénu s písčitou pláží. Pochutnat si můžete na domácích jídlech a limonádách. Novinkou roku 2018 je velký slámový hrad.

 

S dětmi do Roseče, Pro děti Jižní Čechy